20-ste URODZINY ROSa !!!

big_K--XXL-BADGE-19

Powiadamiajcie krewnych i znajomych, udostępniajcie w internetach, ślijcie SMSy, wysyłacie gołębie, dawajcie znaki dymne i głoście gdzie się tylko da:
w sobotę 6 września odbędą się 20ste urodziny ROSa.

Jak zawsze będzie ognisko, muzyczka, migające światełka, żarcie na ciepło, alkohol na zimno, i masa innych atrakcji.

torcik-na-20-ste-urodziny

Miejsce imprezy podamy na dniach. Mamy nadzieję że uda się zrobić imprezę na plaży nad Wisłą, pod mostem Poniatowskiego, ale to zależy od tego czy uda nam się zdobyć pozwolenie na wjazd na nią Mobilnym, co może okazać się trudne…

20

Rozsyłajcie tą informację do kogo się da, bo chcemy zrobić w tym roku naprawdę dużą imprezę.

pol_pl_-Serwetki-papierowe-urodzinowe-16szt-op--479_1

Nie przynoście też prezentów dla ROSa, w tym roku podczas imprezy odbędzie się charytatywna zbiórka kasy na remont podwozia Mobilnego. Rama i podłużnice zaatakowała rdza i trzeba je wyspawać bo inaczej pękną i nie da się już uratować ROSa. Naprawa będzie kosztować 1700 zł. To duża kasa i Ekipa sama nie poradzi sobie z jej zebraniem, zwłaszcza że to nie jedyne rzeczy które trzeba naprawić 😦 Jesteśmy jednak przekonani że Waszą pomocą uratujemy Mobilnego.

Żeby zbiórka na ROSa pozostawiła po sobie najlepsze wspomnienia do czwartku  możecie zamawiać ROSowe koszulki. Podajecie jaki chcecie rozmiar koszulki i czy ma być damski czy męski krój a w sobotę na imprezie odbieracie je od Ekipy Mobilnego. Koszulki będą wykonane z grubej bawełny więc służyć Wam będą całymi latami. Z przodu będą miały specjalny ROSowy nadruk projektu 1PEM. Cena koszulki to 60 zł. Cały zysk zostanie przeznaczony na remont podwozia Mobilnego. Tak więc jeśli chcecie dać ROSowi prezent na urodziny to kupcie koszulkę, a najlepiej kilka żeby obdarować swoich krewnych i przyjaciół  😀

Dokładne informacje o imprezie, miejsce, godzina startu, itd. będziemy przekazywać Wam na bieżąco. Do zobaczenia na urodzinach ROSa !!!

Reklamy

1 thought on “20-ste URODZINY ROSa !!!

  1. Pingback: 20 urodziny ROSa – szczegółowe informacje | mobilnyROS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s