Wiatr odnowy…

Dziś wpis o ROSowych nowościach:

1. W ROSie zamontowano klimatyzację !!! Wiatrak nawiązujący stylizacją do wczesnej młodości Mobilnego, zamontowany został pod sufitem, tuż przy przedniej szybie. Działa nie za głośno (zwłaszcza przy odpalonym silniku Mobilnego), porusza się i znakomicie chłodzi wnętrze ROSa. Na razie jest podłączany do zapalniczki ale już niedługo będzie połączony na stałe z „Mobilnym Centrum Dowodzenia ROS’em”

wiater2. „Mobilne Centrum Dowodzenia ROS’em” to nowy projekt, który zrewolucjonizuje najważniejsze podzespoły Mobilnego, takie jak: dźwięk, światło i wiatr. Na ukończeniu jest nowa stylowa konsola dowodzenia. Z niej sterować będzie można radiem, głośnikami, klimatyzatorem, oraz nowym oświetleniem.

3. Bagażnik dachowy, prace nad jego zamontowaniem są już niemal na ukończeniu. Wymieniono zardzewiałe śruby i zastąpiono nowymi. To co pozostało to wybrać nowe obejmy i zmontować całość.

Ekipa wraz z ochotnikami, pracuje nad ulepszeniami prawie codziennie, aby zdążyć przed wyjazdem na Woodstok. Trzymajcie więc kciuki aby wszystko się udało, a jeśli macie ochotę pomóc w innowacjach to piszcie do nas na Twarzoksiążkowym profilu Mobilnego.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s