Pieńki, muza, video

W ostatni łikend ROS wraz z Załogą w składzie 2PEM, Pan P i Piegowata Blondynka, udał się do Pieńków Osuchowskich w celu grillowania, zabawy, ale także dokonania kilku poprawek techniczno lakierniczych.

ROS został umyty (a trzeba wam wiedzieć, że pewnego razu zwiedzając okolice Lasku Kabackiego wpadł w solidne błoto i aby wyjechać musiał ochlapać się prawie po sam dach. Nie mniej jednak przygoda ta, po raz kolejny, potwierdziła dzielność terenową Mobilnego 🙂 ), z błota i innych okropieństw, a następnie wykonane zostały poprawki lakiernicze na warstwach czarnej i pomarańczowej.

myju

Najważniejsza jednak, epokowa można rzec śmiało zmiana, nastąpiła dzięki interwencji Magistra Inżyniera Miszcza. Dzięki star treck’owo wyglądającemu urządzeniu do mierzenia prądów, oporów, przepływów, itp. rozkminił on, w których kabelkach jest prąd, w których są dźwięki, a które poszły w masę. Dzięki temu udało się podłączyć dostarczone przez Pana P radio i od soboty ROS posiada wspaniały system nagłośnieniowy !! Radio obsługuje karty pamięci oraz pendrive, tak więc jeśli chcecie przy następnej wyprawie posłuchać swojej muzy, to wystarczy wrzucić ją na gwizdek i przynieść ze sobą 😀

ciecie_kabla balagan_przy_pracy

Ekipa nie mogła nie uczcić tak zacnej chwili jak podłączenie radia w ROSie. Świętowanie nie skończyło się jednak jedynie standardowym drinkiem. Ekipa podeszła do sprawy twórczo i nagrała pierwszą audycję VIDEO !!! Możecie ją obejrzeć na youtube klikając poniżej:

Kolejne filmiki z udziałem Mobilnego będą pojawiały się (mamy nadzieje 😛 ) w miarę regularnie 🙂

Reklamy

1 thought on “Pieńki, muza, video

  1. Pingback: Po tak długiej nieobecności… | mobilnyROS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s