Sprzątanie, czyszczenie, pucowanie… oraz szczacowanie zysków i strat

W zeszłym tygodniu Ekipa Mobilnego spotkała się na Filtrach celem dokonania rzeczy pozornie niemożliwej, czyli posprzątania ROS’a po urodzinach.

Ilość Wiślanego piachu, który został usunięty przeszła najśmielsze oczekiwania nie tylko Ekipy, ale i niejednego przedszkolakowego wielbiciela piaskownic.  Zamiatany piach wzbijał się mocno w powietrze przez co Ekipa prychała i kichała przy sprzątaniu niczym banda Kaszubów po tabace. Oprócz piachu wymiecione zostały również wielkie ilości drobin drewnianych, igliwia, szyszek i tym podobnych, związanych z drewnem elementów opałowych.

Jak wierzą buddyści za dobry uczynek (którym niewątpliwie było wysprzątanie ROS’a), człowiek nagrodzony zostanie przyjemnym zdarzeniem. I tak Ekipa odkryła 10 pint piwa, które reklamuje się jako „prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie”, oraz 4 półlitrowe puchy piwa z góralem na etykiecie. „Prawdopodobnie najlepsze piwo na świcie” przeniesione zostało do Filtrowej jaskini PedoBear’a, piwo z góralem natomiast, zważywszy że jest w wersji STRONG, zostało pozostawione w czeluściach Mobilnego jako „piwo ostatniego ratunku”.

Z pozostałych zysków wymienić należy brokuło-szawkę, która zawieszona została na zawiasie wciąż niedziałających drzwi bocznych, pieska z kiwającą główką, który wciąż szuka swojego ostatecznego miejsca na desce rozdzielczej, poduszki które sprawiają że komfort jazdy wzrósł znacznie, kostki i piłeczki które skutecznie zasłaniają widoczność kierowcy :D, oraz zapas gum do żucia, które wystarczą Ekipie na dłuuuugi czas.

Podsumowując stwierdzam, że robienie imprez z ROS’em w roli głównej, na której pojawiają się tak znakomici goście jak Wy, jest rzeczą która na stałe zagości w kalendarzu Warszawskim… a może i poza Warszawskim :]

Reklamy

1 thought on “Sprzątanie, czyszczenie, pucowanie… oraz szczacowanie zysków i strat

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s