Szumi ognisko i płoną knieje… !

Do Ekipy Mobilnego dotarły informacje, że boicie się wrześniowej nocy, w którą odbyć ma się impreza ROSa.

Co dziwne nie boicie się potworów, które mogą wyjść na brzeg Wisły i porywać Was w jej niezmierzone odmęty (pewnie dlatego, że prawie nie ma w niej wody :P) ale niskich temperatur. Niektórzy z Was pisali nam nawet, że ich drugie połowy (chodzi w szczególności o płeć piękną, ale nie tylko…) odmawiają przyjścia na imprezę z tak błahego powodu jak temperatura ! Na taką sytuację Ekipa nie mogła pozwolić ! Zebraliśmy się więc i mimo że sprawa wymagała wypicia dwóch browców postanowiliśmy działać…

Otóż aby mieć pewność, że nie zmarzniecie Ekipa Mobilnego w dniu wczorajszym pozyskała znaczną ilość drewna, które posłuży do rozpalenia wielkiego ogniska ! Cała „paka” mobilnego załadowana jest potężnymi balami drewna.  Długość bali waha się między 1 a 1.5 metra. Ich grubość waha się między 10 a 30 cm. Na inżynierskie oko 1PEM jest tego 2-3 metry sześcienne. Z naszych wyliczeń wynika, że starczą one na w ch… długie palenie zajebiaszczo wielkiego ognicha.

Tak więc wszystkim, którzy bali się zimna i nim chcieli usprawiedliwiać swoją nieobecność na 18-tych urodzinach ROSa zapewniamy miejsce przy samym ognisku, aby grzać mogli wszelakie swego ciała części.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s