Impreza Urodzinowa ROSa !!!

Ja część z Was zauważyła jakiś czas temu ROS skończył 18 lat. Niestety Ekipa Mobilnego zawalona robotą nie mogła w owym czasie odpowiednio uczcić tego wspaniałego wydarzenia. Teraz jednak nadszedł czas aby nadrobić zaległości…

Ekipa Mobilnego ma zaszczyt zaprosić Was na wielką imprezę z okazji 18 urodzin ROSa !!

Termin: 21 września (piątek)
Godzina: start = godzina 20.00, zakończenie = brak danych
Lokalizacja: nadwiślańska plaża pod mostem Poniatowskiego (praska strona Wisły)

Atrakcje: na wspaniałej nadwiślańskiej plaży znajdującej się zaraz koło stadionu narodowego odbędzie się 18stka ROSa. Rozpalone zostanie ognisko (więc zabierajcie ze sobą kiełbaski), grać będzie muzyka, no i oczywiście ROS będzie prezentować się z najlepszej strony.

Podczas imprezy ogłoszone zostanie również rozstrzygnięcie konkursu na najlepszego ROS RIDERA (http://la.c0.pl/rr/rosrider.html).

Ludzie: ROS z natury jest wozem nad wyraz towarzyskim więc na swoją imprezę 18-stkową zaprasza wszystkie osoby, które kiedykolwiek nim jechały, siedziały w nim widziały go, oraz wszystkich, który chcą uczcić jego urodziny wspólną zabawą. Tak więc zabierajcie ze sobą wszystkie osoby, które chcecie, niech jedynym ograniczeniem będzie chęć dobrej zabawy. Powiadomcie więc swoje żony, matki i kochanki, dajcie znać księdzu w parafii niech przyprowadzi ministrantów, zabierzcie też swoje młodsze rodzeństwo wraz z całą jego ekipą z przedszkola !!!

Pogoda: Jak mawiał Edar Star „Winter is doming”, co to ma wspólnego z urodzinami Mobilnego ? A no to że, mamy już końcówkę września a co za tym idzie temperatury spadają. Co prawda IMGW w Warszawie poproszony przez Ekipę Mobilnego o zapewnienie dobrej pogody załatwił brak deszczu, to jednak wysokich temperatur zorganizować się nie udało. Temperatura odczuwalna którą udało nam się wynegocjować to około 10 stopni Celsjusza. Nie jest to jakaś straszliwa tragedia ale ubierzcie się więc ciepło i weźcie ze sobą koce, w które będziecie mogli owinąć największych zmarzluchów. Ekipa zaś zapewni dużą ilość drewna aby ognisko płonęło radośnie i ciepło. O innych środkach wspomagających ogrzewanie organizmu z przyczyn oczywistych nie wspominamy 😉

Muzyka: Ekipa stara się zorganizować bumboksa, który będzie przygrywał na imprezie. Prowadzimy również negocjację z osobami posiadającymi gitary, piszczałki, bębenki i wszelkiego rodzaju inny sprzęt grający aby zabrały go na imprezę. Jeśli więc i Wy macie instrumenty muzyczne, które możecie zabrać to koniecznie je przynieście abyśmy mogli sami sobie pomuzykować.

Napitki: Ekipa spodziewa się dużej ilości gości na imprezie, więc sama nie mogła nabyć alkoholu tak aby wszystkich zadowolić. Znoście więc we własnym zakresie wszystko co macie ochotę wypić podczas imprezy, pamiętając tylko o jednej kwestii: im więcej woltażu w trunku tym bardziej rozgrzewa. Prawda ta może mieć kluczowe znaczenie ze względu na temperaturę !

Jadło: Jeśli chodzi i strawę to przynoście wszystko to co można zrobić na ognisku i na grillu. Kiełbaski, karkówki, boczki, kurczaki, sery, pianki a nawet warzywa (bo Ekipa nie dyskryminuje nawet wegetarian :P), będą mile widziane. Grill, węgiel, oraz patyki na kiełbaski ogniskowe zorganizuje Ekipa.

Organizacja: Jak to na imprezach osiemnastkowych bywa jubilat powinien dostać prezenty. ROS również bardzo się ucieszy z różnych gadżetów dzięki którym stanie się jeszcze bardziej cool i które uprzyjemnią Wasze nim podróże. Chętnie więc przyjmie: pieski z kiwającymi się główkami, kostki na lusterka, ozdobne końcówki skrzyni biegów, Hawajki kiwające spódniczkami, pomarańczowe i czarne spreje (zwłaszcza te antykorozyjne :P), wszelkiego rodzaju naklejki, akumulator :D, ciemną okleinę do szyb, samochodowe zapachy, koce, narzuty, poduszki, itp. i wszystko inne co się Wam z nim skojarzy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s