Poprowadź ROSa! Gra „ROS Rider”

gra ROS RiderJako że podstawowym, choć nie wyrażanym wprost, celem projektu „mobilnyROS” jest zapewnienie rozrywki jak największej liczbie ludzi (no dobra, przede wszystkim właścicielom ROSa 😛 ), Ekipa Mobilnego z dumą i przyjemnością prezentuje nowy dział na blogu – grę „ROS Rider”, która pozwala wcielić się w rolę kierowcy naszej maszyny.

Gra jest znaną skądinąd trójpasmówką, polegającą na omijaniu pędzącym ROSem wlekących się samochodzików. W miarę pokonywania trasy ROS pędzi coraz szybciej, co zwiększa poziom trudności prowadzenia.

Spośród innych gier tego typu, „ROS Ridera” wyróżnia fakt, że grając i osiągając dobre wyniki można będzie uzyskać wymierne korzyści, które bulgocząc i przyjemnie łaskocząc w gardło uświetnią smak wygranej :D.

Już teraz zapowiadamy konkurs na najlepszy wynik w „ROS Riderze”. W ogłoszeniu konkursowym podane będą daty rozpoczęcia i zakończenia walki o metry, czyli bicia rekordu trasy. Rozstrzygnięcie konkursu, podczas którego będzie komisyjnie odczytany najlepszy wynik i wskazany zostanie ROS-Czempion zbiegnie się z datą spóźnionej imprezy urodzinowej Mobilnego, która we wstępnych planach ma być zorganizowana w jeden z wrześniowych łikendów. W trakcie imprezy ROS-Czempion zostanie uhonorowany uściskami dłoni członków Ekipy oraz wielopakiem dobrego piwa (liczność paku i marka piwa będą podane przy ogłoszeniu konkursu).

Idea „ROS Ridera” powstała w inżynierskiej głowie 1PEM i przez niego samodzielnie została wykonana. Zdjęcie ROSa pochodzi z jednego z postów, wrzuconych na bloga. Natomiast wlekące się samochodziki są inwencją twórczo-paintową 1PEM.

Przy logowaniu się w „ROS-Riderze” prosimy o używanie NICKów, którymi byliście opisywani na blogu Mobilnego. A jeśli jeszcze nie było o Was wzmianki na blogu podajcie nam swojego NICKa na Twarzoksiążce, aby przy ogłoszeniu wyników nie było nieuczciwej walki o wielopak ;P

Życzymy powodzenia i szerokości!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s