Święto !!

Zdarzyła się rzecz niesamowita i niesłychana !
Wczoraj gdy piszący ten tekst (czyli 2PEM) był w pracy, gdzie w pocie czoła zarabiał PLNy na modernizacje Mobilnego, niespodziewanie w okolicach krocza poczuł wibracje. Komórka wariowała w kieszeni, niczym głodny student w kebabie. Po uporaniu się z blokada klawiatury odczytany został SMS od 1PEM.

Treść tej wiadomości wstrząsnęła 2PEM tak silnie, że z wpisaniem tego postu musiał odczekać 24 godziny… a może była to wrodzona skromność, niepozwalająca chwalić się tak doniosłym wydarzeniem zaraz po jego nastaniu ? Tego nie wie nawet Pani z uczelnianego sekretariatu. Jest to jednak mało istotna kwestia, zwłaszcza przy tak doniosłym wydarzeniu.

Ciekawi jesteście co znajdowało się w SMSie od 1PEM ? Oto jego treść:
– Dokładnie 1000 wejść na blogu ROSa 🙂

Tak tak moi drodzy. Blog Mobilnego działa już jakiś czas, prawda że zdarzają się chwilowe przerwy we wrzucaniu nowych postów ale na dziś dzień jest ich dokładnie 35. Przy 1000 wizyt daje nam to średnią: 28 i pół osoby na wpis. Co pokrywa się mniej więcej z listą przyjaciół ROSa na Twarzoksiążce (hehehe poprawiło mi to z automatu na TWARZOCZASZKĘ :D).

Wszystkim czytelnikom dziękujemy za odwiedzanie bloga Mobilnego. Jesteśmy przekonani, iż już niedługo wspólnie wyruszymy w pierwsze wiosenne wojaże.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s