Ekipa Mobilnego vs A-Team

Dziś wpis wspominkowy…Za czasów młodości Ekipy Mobilnego po drogach i bezdrożach Ameryki szalała podobna ekipa w podobnej furgonetce… Cel ich szaleństw był co prawda nieznacznie inny niż cel Ekipy Mobilnego, lecz analogie nasuwają się same 😉

Szaleństwo w oczach pilota ich ekipy jest porównywalne z szaleństwem w oczach osoby prowadzącej Mobilnego. Dokładne planowanie działań dzięki którym żadna podróż nie jest zbyt niebezpieczna jest wręcz domeną Ekipy Mobilnego. No i oczywiście siła fizyczna obwieszona złotem, oraz niezaprzeczalny urok osobisty i pociąg do płci pięknej, do kolejne wspólne mianowniki.

Różnicą jest jedynie to że stałych członków Ekipy Mobilnego jest jedynie dwóch a reszta dobierana jest w miarę potrzeb. Daje nam to jednak przewagę taktyczną nad Drużyną A, bo zawsze możemy dobrać odpowiednio wykwalifikowaną ekipę w zależności od rodzaju wyprawy.

Minimalnie różni się również pojazd używany przez Drużynę A od ROSa. Po pierwsze A-Team jeździła „GMC Vandura” a Ekipa Mobilnego przemieszcza się Mercedesem MB100d. I tu ciekawostka ROS jest młodszy niż furgonetka Drużyny A !!!

Więcej informacji o furgonie Drużyny A znajdziecie pod tym adresem: http://en.wikipedia.org/wiki/Chevrolet_Van

Reklamy

1 thought on “Ekipa Mobilnego vs A-Team

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s