Dom na kołach

Szperając w sieci w poszukiwaniu tego i owego, a czasem nawet i innych rzeczy 😉 2PEM natknął się na inspirującą serie fotografii. Przedstawiały one niemal dokładnie to co stanie się z ROSem jak tylko odpuszczą mrozy i zacznie się jego przygotowywanie do sezonu.

Większość rzeczy jest już oczywiście przygotowana 😉 Podpodłogowy bagażnik ze schowanym w nim pojazdem dojazdowym jest już na desce projektowej 1PEM, wyświetlacz do komputera pokładowego przekazać ma Ekipie pewien znajomy „Hun”, kanapę do części imprezowo sypialnej przekazał Pieszczoch, przyciemnienie okien jest już w połowie dokonane, a wyrko do spanie było już testowane z pozytywnym wynikiem przez 1PEM. Malowanie zostało przeprowadzone i teraz wymaga już jedynie nielicznych poprawek i dekoracji artystycznych.
Do zrobienia pozostaje więc naprawdę niewiele. Potrzeba zamontować wewnętrzny system przewożenia bagaży, klimatyczne oświetlenie wewnętrzne, platformę dachową, zewnętrzne rolety oraz prysznic i mobilny będzie gotowy do wypraw.
Co jednak najważniejsze nasze malowanie jest dużo bardziej klimatyczne niż malowanie wozu przedstawionego na powyższej ilustracji 😛

ps. Jeśli macie zdjęcia busów przerobionych na campery to zamieszczajcie je na fejsbukowym profilu Mobilnego.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s