Rekord osób w ROSie ustanowiony !!!

Dnia 5 listopada roku Pańskiego bieżącego ROS prowadzony przez 2PEM i pilotowany przez Pana P dotarł na parking pod klubem CDQ. Na miejscu czekało na niego już kilka znajomych twarzy w tym 1PEM.
Tego dnia po raz pierwszy w pełni wykorzystano możliwości załadunkowe Mobilnego. Na rozłożonej czerwonej (czerwonej lecz nie burdelowej !! ) kanapie, (którą oddał ROSowi Pieszczoch) która zajmuje całą niemalże powierzchnie załadunkową Mobilnego, zasiadło za jednym zamachem 16 osób. No może nie na samej kanapie, która mimo swej wielkiej pojemności (którą Pieszczoch udowadniał wiele razy w wielu lokalach w centrum Warszawy… i tak moi drodzy działo się na niej właśnie to o czym pomyślały Wasze zboczuchowe główki i głowy) pomieściła „jedynie” 10 osób. Pozostałe 6 podzielone na dwie grupy taktyczne zajęły tylną kanapę odwróconą w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy, oraz miejsca przednie, w tym miejsce na pokrywie silnika.
Zauważyć trzeba również że „Czerwona Kanapa Pieszczocha” (CKP) sprzyja wspólnemu przytulaniu oraz wydzielaniu ciepła. Istotne jest więc aby proporcje płci męskiej i damskiej na CKP utrzymywane były w stosunku mniej więcej 50% na 50%.
Istotne jest również to aby osoby palące zajmowały miejsca z przodu ROSa lub ewentualnie miejsce na tylnej kanapie ale tylko to przy oknie. W przeciwnym wypadku atmosfera robi się mocno zawiesinowa…
Ważną informacją jest również to iż wszystkie osoby siedzące na CKP zanim posadziły swe tyłki na czerwonym pluszu zdjęły buciki aby jej nie pobrudzić. Wszystko to aby przedłużyć żywot i czystość CKP.
Po przeniesieniu się całości ekipy do CDQ, ROS służył jako miejsce przetrzymywania osób które nie wytrzymały ostrych reggae rytmów i musiały posilać się papierosami i napojami wszelakimi.
Na koniec zaś imprezy posłużył do odwiezienia do miejsc noclegowych Siostry Bliźniaczki 2PEM, oraz M&Msów.
Wszystkich którzy wzięli udział w tej zacnej próbie, nie sposób wymienić na łamach ROSowego bloga, ale Ekipa Mobilnego wszystkim serdecznie dziękuje i ma nadzieje że przy kolejnej akcji uda się pobić ten rekord.

To pisałem Ja czyli 2PEM

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s