ROS przeprowadza ponownie

W niedzielę 25 września ROS po raz kolejny udowodnił swoją dzielność i sprawność bojową, dokonując kolejnej, drugiej w tym tygodniu, przeprowadzki. Zmieścił w swoim zgrabnym wnętrzu niemal całą zawartość wypchanej po brzegi kawalerki (poza meblami, których było niedużo). Przeprowadzka odbyła się na dystansie około 2km, ze śródmiejskiej części Muranowa na bliską Wolę (bliską centrum), jako załoga ROSa brała w niej udział profesjonalna i wyspecjalizowana ekipa przeprowadzaczy w postaci Drugiej Połowy Ekipy  oraz Pana P.

ROS, jak to zwyczaj bywa, budził sympatię i uznanie autochtonów, którzy ochoczo wskazywali najkorzystniejsze warianty parkowania pod miejscem docelowym przeprowadzki, a także miejscowej fauny – mały, czarny, zamieszkujący okoliczne zakamarki kotek był nim tak zachwycony, że próbował zamieszkać pod tylną kanapą. Jedyną osobą,która nie podzielała powszechnego entuzjazmu wobec ROSa był pilnujący parkingu pan Zgredek, który, nie wiedzieć czemu, za wszelką cenę starał się utrudnić prowadzone działania i jak najbardziej naprzykrzyć się swoją osobą.Oczywiście, jak wiadomo, nawet największe kłody rzucane pod nogi nie są w stanie powstrzymać Ekipy Mobilnego wspomaganej przez Pana P, więc i tym razem nie powstrzymały. Operacja zakończyła się pełnym sukcesem, co przypieczętowane zostało tradycyjnym piwkiem.

Po wypiciu piwka powrót ekipy przeprowadzkowej stanął pod znakiem zapytania (nie mógł się przecież odbyć przy pomocy ROSa). Na szczęście sytuację uratował Kapitan Enterprisa, który już drugą dobę patrolował przestrzeń międzygwiezdną i zupełnie przypadkiem był akurat w okolicy Ziemi. Przyjął na pokład Drugą Połowę Ekipy oraz Pana P i wszystko dobrze się skończyło.

Jak widać obecnie testowane są wytrzymałościowe parametry ROSa, jednak już niedługo zacznie się jego przeistoczenie z postaci (uroczej, mimo swoich braków estetycznych) poczwarki  w pięknego motyla, który będzie chyżo przemierzał turystyczne przestrzenie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s